Yapı Kredi Kredi Başvurusu Ve Başvuru Sorgulama

Yapı Kredi Kredi Başvurusu
Yapı Kredi Kredi Başvurusu Ve Başvuru Sorgulama, Nakit ihtiyacı duyduğumuzda ilk iş çevreden borç istemek olurdu eskiden. Şimdilerde ise bu durum biraz daha değişmiş durumda, çünkü artık çevremize borç istemek yerine bankalardan borç istiyoruz yani krediden söz ediyorum. Bankalardan alacağımız kredi desteği ile nakit sıkıntımızı gideriyoruz ve almış olduğumuz krediyi uzun vadeler ile ödeyebiliyoruz.

Müşterilerine kredi imkânı sunan bankalardan biri de Yapı kredi Bankası’dır. Yapı kredi ile nakit ihtiyacı duyduğunuzda kredi imkânından faydalanarak sıkıntınızı giderebilirsiniz. Yapı Kredi Kredi Başvurusu yapmak için bankanın şubelerinden birine gitmeniz yeterli olacaktır. Başvuru sonucunuzu da Yapı Kredi Kredi Başvuru Sorgulama sisteminden öğrenebilirsiniz, başvurmak da sonuç öğrenmek de çok kolaydır.


Yapı Kredi İhtiyaç Kredisi Başvuru

İhtiyaç anında krediniz Yapı Kredi Mobil Şube ve Bireysel İnternet Şubesi'nde! Üstelik şubeye gitmeden, krediniz anında hesabınızda! Bireysel ihtiyaçlarınız için Yapı Kredi'de her zaman kredi imkanı bulabilirsiniz. Yapı Kredi Bireysel İnternet ve Mobil Şube'den kredi başvurunuzu 36 ay vadeye kadar yapıp, onaylı kredinizi hemen kullanabilirsiniz. Üstelik şubeye gitmeden, kullandığınız kredi tutarı hafta sonu dahil her gün anında hesabınıza geçer.Başvuru ve Kullanımla İlgili Önemli Bilgiler

  • En az 1.000 TL, en fazla 10.000 TL tutarında kredi başvurusu yapabilirsiniz.
  • Yapı Kredi kredi politikaları çerçevesinde mevcut müşterilerimize 75.000 TL’ye kadar ön onaylı ihtiyaç kredisi limiti sunulabilir. Ön Onaylı limitiniz olması durumunda, limitiniz kadar kredi kullanabilirsiniz.
  • Yapı Kredi kredi politikaları çerçevesinde başvurunuz aynı gün içerisinde değerlendirilir. Değerlendirme sonucunda SMS ile bilgilendirilirsiniz. Aynı zamanda başvurunuzun durumunu dilediğiniz zaman Yapı Kredi Bireysel İnternet Şubesi ve Mobil Şube'de Krediler menüsündeki Başvuru İzleme adımından da takip edebilirsiniz.
  • Kullanım esnasında otomatik ödeme talimatı vererek aylık taksitlerinizin vadesiz hesabınızdan otomatik olarak ödenmesini sağlayabilirsiniz.
  • Kullanım esnasında vefat ve maluliyeti kapsayan Kredili Hayat Sigortası yaptırabilirsiniz. Sigorta primi yaşa, kredi tutarı, faiz oranı ve vadesine göre değişmekte olup; 30 yaşındaki bir kişi için 10.000 TL teminatlı , 36 ay vadeli, %1,13 kredi faiz oranlı sigortanın prim tutarı 68 TL'dir.
  • Kredinize istediğiniz zaman şubelerimizden ara ödeme yapabilir veya kredinizi tamamen kapatabilirsiniz.

Nasıl Başvurulabilirim?

  • İnternetten ve Mobilden Anında Şubesiz Kredi'ye 7 gün, 24 saat başvurabilirsiniz.
  • Başvurunuzu Yapı Kredi Bireysel İnternet ve Mobil Şube'de Krediler ya da Başvurular menüsündeki "Bireysel İhtiyaç Kredisi Başvurusu ve Kullanımı" adımından yapabilirsiniz.

  • Etiketler: yapı kredi ihtiyaç kredisi başvuru,yapı kredi kredi başvurusu,yapı kredi kredi başvuru sorgulama

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

ICBC Bank Kredi Başvurusu Ve Başvuru Sorgulama

Enpara İnternet Şubesi Giriş 2017 Yılı

Burgan Bank Kredi Faiz Hesaplama Ve Güncel Faiz Oranları

Ziraat Bankası Kredi Hesaplama Ve Güncel Faiz Oranları

Mobil Şube QR Kodu İle Atm'den Kartsız Para Çekme

18 Yaşındayım Kredi Çekebilirmiyim ?

Enpara bas biriktir nedir nasıl kullanılır

Akbank Maaşa Göre Limitli Kredi Kartı

2016 Maaşa Göre Kredi Kartı Limitleri

T-Bank Kredi Başvurusu Ve Başvuru Sorgulama