Teb Bankası Kredi Kartı Başvurusu Ve Sonucu Öğrenme

Teb Bankası Kredi Kartı Başvurusu
Ve Sonucu Öğrenme
Teb Bankası Kredi Kartı Başvurusu Ve Sonucu Öğrenme, Türkiye Ekonomi Bankası en popüler olan bankalardan biridir. Bu bankanın avantaj dünyasında kuşkusuz ki kredi kartları da vardır. Yediden yetmişe herkes kredi kartı kullanmaktadır. Emekli için ayrı, esnaf için ayrı, öğrenci için ayrı avantajları olan bir bankadır TEB.

Teb Bankası Kredi Kartı Başvurusu herkesin bildiği gibi bankanın şubelerinden birine giderek yapılabilir. Bunun yanı sıra internet kullanımını tercih eden kişiler için de internetten kredi kartı başvurusu yapma avantajı vardır. Çok kolay bir şekilde gerekli bilgileri girerek kart başvurunuzu oturduğunuz yerden yapabilirsiniz. Teb Bankası Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme işlemi bildirdiğiniz cep telefonunuza mesaj olarak gelmektedir.

CEPTETEB Kredi Kartı Başvurusu 2016

Herhangi bir paket eklemene gerek kalmadan avantajlı CEPTETEB Kredi Kartı ile;
– Alışverişlerinden bonus kazanırsın. Eğer alışveriş yaptığın yer Bonus üyesi ise tek ödeme ya da taksitli alışverişlerinden daha da fazla bonus kazanabilirsin.
– Bonus işyerlerinde farklı taksit seçenekleriyle, vade farksız alışveriş yapabilir, bonus kazanabilirsin. Üstelik biriken bonuslarınla bedava alışveriş yapabilirsin.
– Üstelik CEPTETEB Kredi Kartı’na başvuran ilk 50.000 kurucu üyemiz, hiçbir zaman kart aidatı ödemeyecek. Sen de kart aidatı ödemek istemiyorsan bu fırsat hala devam ediyor, ilk 50.000 kişiye ulaştığımızda buradan duyurusunu yapacağız, için rahat olarak karta başvurabilirsin.
Temel özelliklerine ek olarak CEPTETEB Kredi Kartı’na tanımlayabileceğin birçok avantaj paketi var. Tanımlama işlemini CEPTETEB İnternet Şubesi’nden yapabilirsin.

Kredi Kartı Ürün Bilgilendirme Formu için tıkla.

Etiketler:cepteteb kredi kartı başvurusu,teb bankası kredi kartı başvurusu,teb bankası kredi kartı başvuru sonucu

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

ICBC Bank Kredi Başvurusu Ve Başvuru Sorgulama

Enpara İnternet Şubesi Giriş 2017 Yılı

Burgan Bank Kredi Faiz Hesaplama Ve Güncel Faiz Oranları

Ziraat Bankası Kredi Hesaplama Ve Güncel Faiz Oranları

Mobil Şube QR Kodu İle Atm'den Kartsız Para Çekme

18 Yaşındayım Kredi Çekebilirmiyim ?

Enpara bas biriktir nedir nasıl kullanılır

Akbank Maaşa Göre Limitli Kredi Kartı

2016 Maaşa Göre Kredi Kartı Limitleri

T-Bank Kredi Başvurusu Ve Başvuru Sorgulama