Kuveyt Türk Kredi Kartı Başvurusu Ve Sonucu Öğrenme

Kuveyt Türk Kredi Kartı Başvurusu
Ve Sonucu Öğrenme
Kuveyt Türk Kredi Kartı Başvurusu, 1989 yılında kurulan Kuveyt Türk, faizsiz bir katılım bankası statüsündedir. Yaptığı birçok yatırım ve iştirakler sonucu, ortaklarının karlarını yükseltmiş, müşterilerinin birikimlerini en doğru şekilde değerlendirmeyi başarmıştır.

Kuveyt Türk kredi kartı sahibi Kuveyt Türk müşterileri, yaptıkları alışverişler de birçok avantaj sağlamış, üye işyerlerinden birçok puan toplamış, indirimler kazanmışlardır. Ayrıca Kuveyt Türk kredi kartından uygun bir şekilde nakit avans da kullanılabilir.

Kuveyt Türk kredi kartı başvurusu yapmak için, kimlik fotokopiniz, gelir belgeniz ve ikametgah ile beraber, bir Kuveyt Türk şubesine gidebilirsiniz. Başvuru işleminizi Kuveyt Türk internet şubesinden, sizden istenen bilgileri doldurarak da yapma şansınız var. Kuveyt Türk kredi kartı başvuru sonucu ile ilgili yapmanız gereken tek şey, başvuru yaptığınız banka şubesinin sizi aramasını beklemek olacaktır.


Kuveyt Türk Sale Plus Kredi Kartı Başvuru ve Özellikleri

Sale Plus, Kuveyt Türk'ün yeni nesil kredi kartıdır. Sale Plus; Platin, Gold ve Klasik olmak üzere üç sınıfta verilmektedir. Bildiğiniz diğer kredi kartlarının aksine; anlaşmalı üye iş yerlerinde, doğrudan faydalanabileceğiniz indirim fırsatları ile tasarruf etmenizi sağlar. Taksit ve Altın Puan özellikleriyle de alışverişlerinizdeki yükü hafifletir. Acil nakit ihtiyaçlarınız için Sale Plus’ın karz özelliğini kullanabilirsiniz. Sale Plus ile cep telefonu alımı, akaryakıt, market ve gıda, kuyumcu harcamaları, kontör, vergi, fatura, sigorta ödemeleri hariç tüm harcamalarınızı rahatlıkla taksitlendirebilirsiniz. Sale Plus kartınızdan kart ücreti alınmamaktadır. Sale Plus hesap özetleri için asgari ödeme oranı %100’dür. Yani; müşterinin, hesap özeti borcunun tamamını ödemesi gerekmektedir. Hesap özetinin, ödenmeyen kısmı için uygulanan gecikme cezası oranı %2.52’dir

Kuveyt Türk İhtiyaç Kart Başvuru ve Özellikleri

“Evlilik harcamalarınız mı var?” “Seyahate mi çıkacaksınız?” “Mobilyalarınızı mı değiştireceksiniz?” “Belli bir sürede yapacağınız büyük miktarlı alışverişleriniz mi var?” İhtiyaç Kart tam size göre! Kuveyt Türk, tüm ihtiyaçlarınıza İhtiyaç Kart ile, Türkiye'de ilk kez gerçekleştirilecek olan bir uygulamayla sahip olma imkânı sunuyor. Şubelerimizden alacağınız İhtiyaç Kart; alışverişlerinizde tek çekim avantajlarından yararlanmanızı ve ödemelerinizi ise başvurunuzda belirttiğiniz taksitle (6 aydan 34 aya kadar) ödemenizi sağlar. İhtiyaç Kart ile sadece belli mağazalarda değil yurt içinde veya yurt dışında her mağazada (*) anlaşmış olduğunuz peşin fiyat üzerinden taksit yaparsınız. İhtiyaç Kart'ı basıldığı ay ile birlikte 2 ay boyunca kullanabilirsiniz. Örneğin; Haziran ayında basılan bir kart (ister 1 Haziran’da ister 30 Haziran’da basılsın), Temmuz ayının sonuna kadar kullanılabilir. (*) Alkollü içecek satan yerler,market ve gıda harcamaları, akaryakıt harcamaları, tekel bayileri, oto servisleri, döviz bürosu işlemleri, kumarhane ve şans oyunları, mahkeme ve para cezaları, oto kiralama, kontör, vergi, fatura, sigorta, akaryakıt ödemeleri ile araç galerisi ve kuyumcu mağazalarında işlem yapılamamaktadır.

Etiketler: kuveyt türk kredi kartı başvurusu, kuveyt türk kredi başvuru sonucu

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

ICBC Bank Kredi Başvurusu Ve Başvuru Sorgulama

Enpara İnternet Şubesi Giriş 2017 Yılı

Burgan Bank Kredi Faiz Hesaplama Ve Güncel Faiz Oranları

Ziraat Bankası Kredi Hesaplama Ve Güncel Faiz Oranları

Mobil Şube QR Kodu İle Atm'den Kartsız Para Çekme

18 Yaşındayım Kredi Çekebilirmiyim ?

Enpara bas biriktir nedir nasıl kullanılır

Akbank Maaşa Göre Limitli Kredi Kartı

2016 Maaşa Göre Kredi Kartı Limitleri

T-Bank Kredi Başvurusu Ve Başvuru Sorgulama