Burgan Bank Kredi Başvurusu Ve Başvuru Sorgulama

Burgan Bank Kredi Başvurusu
Burgan Bank Kredi Başvurusu Ve Başvuru Sorgulama, Ülkemizde tüketicilere finansal hizmet sunma bakımından önde gelen bankalardan biri de Burgan Banktır. Bankadan tüketicilerin ihtiyacı olan her türlü finansal desteği talep etmek mümkündür. İhtiyaçlarını daha fazla ertelememek için hemen Burgan Bank Kredi Başvurusu yapın. Bankanın uygun kredi faiz oranları ve uygun ödeme koşulları sizi alacağınız kredi ürünü açısından memnun edecektir.

Burgan Bank resmi web sayfası üzerinden evinizin rahatlığında kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Burgan Bank a yapmış olduğunu kredinin başvurusu aşamasını öğrenmek için hemen bankanın web sayfası üzerinden Burgan Bank Kredi Başvuru Sorgulama hizmeti menüsünden yararlanın. Burgan Bank ile tüm ihtiyaçlarınızı hiç ertelemeden gerçekleştirmenizi sağlıyoruz.


Burgan Bank Süper Net Kredi Özellikleri
Kampanyamız 30 Haziran 2016 tarihine kadar, belirtilen tutar ve vade aralıklarında, Bireysel Bankacılık müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik kullandırılacak tüketici kredileri için geçerlidir.
Tahsis ücreti, kredi tutarı üzerinden %0,5 olarak uygulanmaktadır.
Tablolarda yer alan maliyet oranları sigorta hariç tüm masrafları (faiz, kredi tahsis ücreti, vergi, fon) kapsamaktadır. Bankamız, değişen piyasa koşullarına bağlı olarak belirtilen şartları, kampanya süresini, faiz oranlarını, hizmet komisyon oranlarını tek taraflı olarak değiştirmeye yetkili olup, bu kapsamdaki müşterilerimizi, yukarıda sayılan avantajlardan yararlandırıp yararlandırmamak Bankamız takdirindedir.

Burgan Bank Değerinizi Bilen Kredi Özellikleri

Burgan Bank, borcuna sadık müşterilerini Değerinizi Bilen Kredi ile ödüllendiriyor.
Değerinizi Bilen Kredi'nin size özel sunduğu indirimli faiz oranlarından yararlanın, hak ettiğiniz ayrıcalığı yaşayın.
100.000 TL'ye varan tutar ve 36 ay vadeye kadar aylık %1,24​'​de​​​​​​n başlayan faiz oranları ile kredi alternatifleri sizleri bekliyor.

Burgan Bank Borç Transfer Kredisi Özellikleri

Ödemelerini takip etmekte zorlanan Tüm kredi borçlarını tek bir banka çatısı altında toplayarak bütçesine uygun taksitlerle rahat şekilde ödemek isteyen müşterilerimizi 36 ay vadeye kadar %1,57'de​​​​n başlayan faiz oranları ile şubelerimize bekliyoruz.

Burgan Bank Birikimli Kredi Özellikleri

Burgan Bank'tan Birikimli Kredi alanların, hem kredi faizi %1,14'e​ varan oranlara düşüyor, hem de %25 devlet katkısı ile bireysel emeklilik sistemine katılıp geleceğini güvence altına alıyor! Üstelik, hesap işletim ücreti muafiyetinden Eft/Havale ücret istisnasına kadar birçok avantaj da hediye!

Burgan Bank Finansal Destek Kredisi Özellikleri

Nakit sıkışıklığı nedeni ile konutunuzu değerinden düşük bedele satmayın Burgan Bank'tan Finansal Destek Kredisi kullanın.
Nakit sıkışıklığı nedeni ile konutunu finansman amacıyla değerinden düşük bedele satmak istemeyen gerçek kişi müşterilerimize yönelik olarak kullandırılmaktadır. Maksimum kredi vadesi 36 aydır. Bankamız adına ipotek tesis edilecek gayrimenkul için düzenlenecek ekspertiz raporunda belirtilen değerin en fazla %50'si oranında kredilendirme yapılacaktır. Kredi teminatına konu gayrimenkul için konut sigortası ve ayrıca müşteriye hayat sigortası yaptırılacaktır.

Etiketler: burgan bank kredi başvuru, burgan bank kredi başvuru sonucu,burgan bank kredi başvuru sonucu sorgula,burgan bank ihtiyaç kredi başvurusu

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

ICBC Bank Kredi Başvurusu Ve Başvuru Sorgulama

Enpara İnternet Şubesi Giriş 2017 Yılı

Burgan Bank Kredi Faiz Hesaplama Ve Güncel Faiz Oranları

Ziraat Bankası Kredi Hesaplama Ve Güncel Faiz Oranları

Mobil Şube QR Kodu İle Atm'den Kartsız Para Çekme

18 Yaşındayım Kredi Çekebilirmiyim ?

Enpara bas biriktir nedir nasıl kullanılır

Akbank Maaşa Göre Limitli Kredi Kartı

2016 Maaşa Göre Kredi Kartı Limitleri

T-Bank Kredi Başvurusu Ve Başvuru Sorgulama