Bank Asya Kredi Kartı Başvurusu ve Sonucu Öğrenme

Bank Asya Kredi Kartı Başvurusu
Ve Sonucu Öğrenme
Bank Asya bankasından kredi kartı başvurusuna bulunarak yapılacak olan hızlı değerlendirme ile kredi kartı sahibi olabilirsiniz. Bank Asya kredi kartı başvurusu, bankanın resmi internet adresi üzerinden de yapılabilmektedir. Yapacağınız kredi kartı başvurusu esnasında tüm bilgilerin eksiksiz olarak girilmesi gerekmektedir.

Girilen bilgiler ile birlikte başvurularınız tamamlanmış olur. Başvurularınız sonuçlarını ise yine aynı yoldan takip edebilirsiniz. Dilerseniz Bank Asya şubelerinden, dilerseniz Bank Asya internet adresinden kredi kartı başvurunuzun sonucuna ulaşabilirsiniz. Bank Asya Kredi kartı başvuru sonucu öğrenme, başvurunuz nasıl olursa olsun resmi internet adresinden takip edilmesi mümkündür. Başvurunuz sonuçlarınız ayrıca cep telefonlarınıza kısa mesaj olarak ta gelmektedir.


Bank Asya DIT Kredi Kartı Başvuru ve Özellikleri

Hem Hızlı Hem de Marifetli Temassız Kredi Kartı: AsyaCard DIT Bank Asya tarafından günlük hayatı kolaylaştırmak için geliştirilmiş bir çok özelliği içerisinde barından kredi kartıdır. Alışveriş, belediye otobüsler, taksiler, ATM'lerde kullanım, bina girişlerinde kullanım gibi pek çok özelliği bulunmaktadır. Temassız kart okuyucuya sahip üye işyerlerinde 50 TL altındaki işlemlerde kartı POS cihazına takmadan işlem yapabilirsiniz. Temassız işlemlerinizde ödemenizi, kartınızı cüzdanınızdan bile çıkarmanıza gerek kalmadan, okuyucu cihaza yaklaştırarak kolayca yaparsınız. AsyaCard DIT, AsyaCard'ın tüm özelliklere sahiptir, AsyaCard'ı kullanabildiğiniz her yerde aynı şekilde AsyaCard DIT ‘ı da kullanabilirsiniz. Nerelerde kullanabilirim? AsyaCard DIT'ın kredi kartı özelliğini MasterCard ve Visa amblemi olan bütün işyerlerinde kullanabilirsiniz. Temassız kart özelliğini fast food, restoranlar, kafeler, sinemalar, gazete bayileri gibi küçük tutarlı alışveriş yapılan temassız reader olan tüm işyerlerinde, Anlaşmalı illerdeki belediye otobüslerinde ve anlaşmalı taksilerde, Nasıl sahip olabilirim? DIT yazıp, 2792'ye SMS göndererek hemen DIT kartımıza sahip olabilirsiniz. Şubelerimizden başvuru yaparak, 15 dakikada kartınızı teslim alabilirsiniz.


Bank Asya Classic Kredi Kartı Başvuru ve Özellikleri

AsyaCard'ınız varsa bol bol puanınız ve taksit imkanınız var!... AsyaCard Classic, Asya Puan kazandıran, taksit imkânı sunan, dünyanın her yerinde Visa ve MasterCard amblemi olan milyonlarca işyerinde kullanılan bir kredi kartıdır. İsterseniz AsyaNakit24 ATM'lerinde kullanabilirsiniz. AsyaCard'ınızı yurt içi, yurt dışı ve internet te yapacağınız tüm alışverişlerde kullanabilir, AsyaCard amblemini gördüğünüz her yerde harcamalarınızı vade farkı ödemeksizin peşin fiyatına taksitlendirebilirsiniz.

Bank Asya Gold Kredi Kartı Başvuru ve Özellikleri

AsyaCard'ınız varsa bol bol puanınız ve taksit imkanınız var!... AsyaCard Gold, Asya Puan kazandıran, taksit imkânı sunan, dünyanın her yerinde Visa ve MasterCard amblemi olan milyonlarca işyerinde kullanılan bir kredi kartıdır. İsterseniz AsyaNakit24 ATM'lerinde kullanabilirsiniz. AsyaCard'ınızı yurt içi, yurt dışı ve internet te yapacağınız tüm alışverişlerde kullanabilir, AsyaCard amblemini gördüğünüz her yerde harcamalarınızı vade farkı ödemeksizin peşin fiyatına taksitlendirebilirsiniz.

Bank Asya Platinum Kredi Kartı Başvuru ve Özellikleri

Yaşamınızı daha kolay, seçkin ve keyifli hale getirecek Bank Asya Platinum Card'ın size sunduğu ayrıcalıklar dünyasına hoşgeldiniz! Bizim için her zaman özelsiniz. Yaşam tarzınıza ve ihtiyaçlarınıza uygun, size en üst seviyede hizmet verecek Bank Asya Platinum Card'a sahipsiniz. Yurt içi / yurt dışı seyahatlerinizde, tüm harcamalarınızda ayrıcalıklı olmanın avantajını Platinum Card'ınız ile yaşayacaksınız. Bank Asya Platinum Card'a özel tüm hizmetlerin yanı sıra size özel kampanyalardan faydalanırsınız.

Bank Asya Yıllık Aidat Ücreti Olmayan Kredi Kartı Başvuru Özellikleri

Yıllık Üyelik Ücreti Olmayan AsyaCard'ınızı yurt içi, yurt dışı ve internet üzerindeki tüm alışverişlerinizde kullanabilirsiniz. Binlerce AsyaCard üye işyerinde yapacağınız harcamalarınızı taksitlendirebilirsiniz. 50 TL üzeri peşin harcamalarınızı belirlenen kar oranı ve işlem ücreti ile 2 aydan 9 aya kadar Paksit'lendirebilirsiniz. Birbirinden avantajlı fırsatlar sunan kredi kartınızla dilediğiniz kampanyaya katılarak size özel fırsatlardan faydalanabilirsiniz.* Kredi kartınızdan talimat vererek her ay düzenli olarak altın biriktirebilirsiniz. Kartınızı tüm Bank Asya ATM/PYM’lerinde 7 gün 24 saat kart ve hesap bilgilerinizi izleme, hesabınızdan bakiye çekme işlemleri için kullanabilirsiniz. Sevdikleriniz için kartınızın tüm avantajlarına sahip ek kart çıkartabilirsiniz.

Etiketler: bank asya kredi kartı başvuru, bank asya kredi kartı başvuru sonucu, bank asya aidat ücreti olmayan kredi kartı

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

ICBC Bank Kredi Başvurusu Ve Başvuru Sorgulama

Enpara İnternet Şubesi Giriş 2017 Yılı

Burgan Bank Kredi Faiz Hesaplama Ve Güncel Faiz Oranları

Ziraat Bankası Kredi Hesaplama Ve Güncel Faiz Oranları

Mobil Şube QR Kodu İle Atm'den Kartsız Para Çekme

18 Yaşındayım Kredi Çekebilirmiyim ?

Enpara bas biriktir nedir nasıl kullanılır

Akbank Maaşa Göre Limitli Kredi Kartı

2016 Maaşa Göre Kredi Kartı Limitleri

T-Bank Kredi Başvurusu Ve Başvuru Sorgulama