Albaraka Kredi Başvurusu Ve Başvuru Sorgulama

Albaraka Kredi Başvurusu Ve
 Başvuru Sorgulama
Albaraka Kredi Başvurusu Ve Başvuru Sorgulama, Albaraka bankası Türkiye de faaliyetlerine devam eden orta doğu sermayeli bir katılım bankasıdır. Katılım bankası olduklarından diğer bankalardan farklı olarak doğrudan kredi vermemekle birlikte kredi talep edilen bir edinim olması gerekiyor. Araç satın alınması ve Ev satın alınması gibi. Albaraka Türk ihtiyaç kredilerini tek bir çatı altında değil de farklı ihtiyaçları değişken geri ödeme koşullarıyla kullanıcılarına sunmakta.

Albaraka Türk Kredi başvurusunda bulunabilmek için internet bankacılığı veya mobil internet şubesi aracılığıyla veya banka şubeleri müşteri temsilcilikleri alternatifleri bulunmakta. Bunun yanında telefon bankacılığı ile de kredi başvurusu talep edilip başvuruların sonuçları aynı mecralar üzerinden takip edilebilmektedir.

Kredi kullanacaklara önerimiz, eğer imkânları varsa müşteri temsilcilikleri ile yüz yüze bir görüşme yapmaları ve ödeme planlarında mutabık kaldıkları bir kredi kullanmaları olacaktır.


Albaraka Türk Konut Kredisi Başvurusu

Satın almak istediğiniz evin ekspertiz* değerinin %75'i kadar finansman kullanabilirsiniz. Ek gayrimenkul teminatında bulunmanız durumunda konutun ekspertiz değerinin %100'ü kadar finansman kullanabilirsiniz. Ödemelerinizi 120 aya kadar vadelendirebilir, geri ödemelerinizi aylık eşit taksitler hâlinde 2 ayda bir, 3 ayda bir ya da esnek taksitler halinde yapabilirsiniz. Konut kat mülkiyetini veya kat irtifakı tapusunu ibraz ederek konut finansmanı kullanabilirsiniz. Gayrimenkul Sigortası ve Zorunlu Deprem Sigortası'nı (DASK) Albaraka şubelerinden yaptırarak yeni evinizi koruma altına alabilirsiniz. Kredi vadesi boyunca hayat sigortası yaptırabilirsiniz. Konut finansmanı almanız durumunda, Kaynak Kullanımı Destekleme Fonu (KKDF), Banka ve Sigorta Muameleleri Vergisi (BSMV) ödemelerinden muaf olabilirsiniz.

Albaraka Türk Araç Kredisi Başvurusu

İstediğiniz otomobili satın almak için finansal destek alabilirsiniz. Satışa konu araç bedeli 50 bin TL ve altında olan araç için fatura/kasko değerinin %70'i, 50 bin TL'yi aşan araçlarda ise 50 bin TL'ye kadar olan kısmı için %70'i, 50 bin TL üstünde olan kısım için %50'si oranında araç finansmanı sağlanabilir.​ 1. örnek: 40.000 TL fatura/kasko değeri olan bir araç için azami (40.000* %70) 28.000 TL finansman kullandırılabilir. 2. örnek: 70.000 TL fatura/kasko değeri olan bir araç için azami (50.000 * 0,70=35.000)+(20.000*0,50) = 45.000 TL finansman kullandırılabilir. En fazla beş yaşındaki ikinci el araçlar için finansman desteği alabilirsiniz. Geri ödemeyi, değişen vadelerde aylık eşit taksitler halinde gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra 2 ayda bir, 3 ayda bir ya da değişken tutarlı esnek taksitlerle ödeme yapabilirsiniz. Finansmanı TL ile almanız durumunda geri ödemelerinizde 48 ay, döviz endeksli finansmanlarda* ise 36 ay vade seçeneğinden yararlanabilirsiniz.

Albaraka Türk İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Beyaz eşya, mobilya, televizyon, bilgisayar, klima gibi ihtiyaçlarınız için tüketici finansmanından yararlanabilirsiniz. Ödemelerinizi 36 aya kadar vadelendirebilir, geri ödemelerinizi aylık eşit taksitler hâlinde yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra ödemelerinizi 2 ayda bir, 3 ayda bir ya da değişken tutarlı esnek taksitler hâlinde yapabilirsiniz.

Etiketler:albaraka türk ihtiyaç kredisi,albaraka türk konut kredisi,albaraka türk araç kredisi,albaraka türk kredi başvuru sorgulama,albaraka türk kredi başvuru

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

ICBC Bank Kredi Başvurusu Ve Başvuru Sorgulama

Mobil Şube QR Kodu İle Atm'den Kartsız Para Çekme

Enpara İnternet Şubesi Giriş 2017 Yılı

Ziraat Bankası Kredi Hesaplama Ve Güncel Faiz Oranları

Enpara bas biriktir nedir nasıl kullanılır

18 Yaşındayım Kredi Çekebilirmiyim ?

Burgan Bank Kredi Faiz Hesaplama Ve Güncel Faiz Oranları

Burgan Bank Kredi Kartı Başvurusu Ve Sonucu Öğrenme

Akbank Maaşa Göre Limitli Kredi Kartı

Kredi ve Kredi Kartı Almak İçin Kredi Notu Kaç Olmalı?