Akbank Kredi Başvurusu Ve Başvuru Sorgulama

Akbank Kredi Başvurusu Ve
Başvuru Sorgulama
Akbank Kredi Başvurusu Ve Başvuru Sorgulama, Banka müşterileri sadıktır. Bir kere bir bankaya alışıldıysa,( çocukluğunuzdan beri ailenizin kullandığı banka ya da size hediye edilen kumbaranın ait olduğu banka, en yakın dostlarınızın kullandığı banka ya da görsel ve yazılı medyada reklamından hoşlandığınız banka vb.) kolay kolay vazgeçilmez. Aslında banka seçimi sosyolojik bir olgudur. Ailenin bıraktığı kültürel bir mirastır desek inanın abartmış olmayız. İşte bu anlamda Türkiye'nin en eski, köklü ve bilindik bankaları düşünüldüğünde Akbank, ilk aklımıza gelenlerden biridir.

Kredi ihtiyaçlarımız ve kredi kartı seçimlerimizde en çok tercih edilen bankalardan biri olan Akbank, müşterilerine en zahmetsiz, pratik, hızlı ve güvenilir bir şekilde hizmet verir. Özellikle kredi ihtiyaçlarında, eğer Akbank 'da herhangi bir hesabınız varsa, 15.000Tl' nin altındaki talepleriniz için şubeye bile gitmenize gerek yoktur. Direk kredi için, internetten başvuru formunu doldurmanız yeterli olacaktır.. Gelecek onaydan sonra, sadece kredi tercihinizi yapın ve bekleyin...

Neyi mi bekleyeceksiniz? Tabi ki paranızın hesabınıza yatmasını... Eğer Akbank müşterisi değilseniz ya da Nakit talebiniz 15.000Tl üzerinde ise, en yakın şubeye gidip Akbank kredi Başvurusu işlemlerini başlatabilirsiniz. Akbank Kredi başvurusu işlemlerini başlattıktan sonra süreci takip etmek isteyebilirsiniz. İşlemlerin hangi aşamada olduğunu öğrenmeniz ve takip etmeniz mümkün.

Akbank kredi başvuru sorgulama işlemi için yapmanız gereken tek şey, yine Ak bankın internet sitesinden’ ‘başvurum nerede''yi tıklayıp, Akbank direkte girmenizdir. Bu son derece basit hareketten sonra başvurunuzun hangi aşamada olduğunu kolayca öğrenebilirsiniz.

Akbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu

3 Ay Ertelemeli Krediniz Akbank'ta!​​ Kredim Akbank’ta size avantajlı faiz oranı, hızlı başvuru, kolay kullanım imkanı ve 3 ay ertelemeli kredi fırsatı sunuyor. Size özel ihtiyaç kredisi kampanyasıyla ayda yalnızca 362 TL’ye 10.000 TL, 542 TL’ye 15.000 TL’lik bireysel kredi ile hayallerinizi vakit kaybetmeden gerçekleştirin ve tüm nakit ihtiyaçlarınızı zorlanmadan karşılayın. Üstelik dilerseniz 3 ay erteleme* seçeneğiyle kredinizi şimdi kullanın, Ağustos 2016’da ödemeye başlayın. Zaman kaybetmeden başvurun, hayallerinizi gerçekleştirin. Son tarih 30 Haziran​ 2016! Dilerseniz hemen şimdi Akbank.com'dan, Akbank Telefon Şubesi'ni arayarak veya Akbank Direkt İnternet veya Mobil'e girerek belgesiz, imzasız Direkt Kredi kullanabilir veya aşağıdaki belgelerle birlikte Şubelerimize başvurabilirsiniz. İhtiyaç kredisini hesaplamak için "Kredi Hesaplama" butonuna tıklayarak kullanabileceğiniz kredi miktarını anında öğrenebilirsiniz.

Akbank Konut Kredisi Başvurusu

Artık siz de ev alırken bütçenizi rahatlıkla planlayabilir, yıllar geçtikçe geliriniz artarken taksit ödemelerinizi çok daha kolay yapabilirsiniz. Özellikleri ve avantajları neler? Sabit faizlidir. Eşit taksitlidir, aylık ödemeler değişmez. Piyasa faizlerindeki dalgalanmalardan etkilenmez. Yıldan yıla aylık geliriniz sadece enflasyon kadar artsa bile taksit ödemelerinizin gelire oranı düşer, gittikçe daha rahat ödeme yaparsınız. Anapara borcunuz gittikçe artan oranlarda azalır. Kimler için uygun? Aylık sabit bir geliri olan maaşlı çalışanlar. Minimum belirli bir geliri olan serbest meslek sahipleri. Taksitleri gelirlerine göre makul büyüklükte olan kişiler. Risk almak istemeyen ve kredi taksitlerini vadesi boyunca aynı tutar üzerinden ödemek isteyenler.

Akbank Araç Kredisi Başvurusu

Aklınızdaki taşıtın markası ve tipi ne olursa olsun, taşıt krediniz Akbank'tan! Siz sahip olmak istediğiniz araca karar verin, biz ihtiyacınız olan Taşıt Kredisini verelim. Araç sahibi olmak için bütçenizi zorlamanıza hiç gerek yok! Taşıt Kredisi için Akbank'a gelin, "0" kilometre aracınız için kredinizi rahatça kullanın​. Hayallerinizi daha fazla ertelemeyin! *Bu oran nihai fatura değeri elli bin Türk Lirasını aşan binek araçlarda, bedelin elli bin Türk Lirasına kadar olan kısmı için yüzde yetmiş, elli bin Türk Lirasının üstünde olan kısım için yüzde elli olarak uygulanır. Koşullar 18 yaşından büyük olunmalı, risk ve istihbaratta olumsuzluk olmamalıdır. Gelir belgelenmelidir. Kredinin taksidi, hane halkı aylık ortalama gelirinin %50'sini geçmemelidir. Kredi hayat sigortası yaptırılır. Kasko Sigortası yaptırılır (Sigorta, vadesinin bitiminde kredi vadesi süresince yenilenir). Gerçek kişilere Ferdi kaza sigortası yaptırılır. Satın alınan araç üzerine rehin konulur. Gerekli Belgeler Nüfus cüzdanı, sürücü belgesi veya pasaportun aslı ve fotokopisi Gerekli görülmesi durumunda adres teyidi amaçlı belge Gelir durumunu gösteren belge Ücretlil​er: Maaş bordrosu veya net maaş tutarını gösteren işyerince onaylı belge Serbest Meslek Sahibi: Vergi levhası Firma Ortağı: Vergi levhası veya Ticaret Sicil Gazetesi'nde yer alan kuruluş ilanı fotokopisi Gayrimenkul Geliri Beyan Edenler: Tapu aslı ve fotokopisi Emekliler: Hesap cüzdanı Fatura veya Noter Satış Sözleşmesi (Fatura tarihinden itibaren en fazla 1 ay içerisinde kredi kullanılabilir.)

Dilerseniz Akbank Kredi Kartı Başvuru ile ilgilide bilgi alabilirsiniz.

Etiketler: akbank araç kredisi başvurusu, akbank konut kredisi başvurusu, akbank ihtiyaç kredisi başvurusu, akbank kredi başvuru sorgulama

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

ICBC Bank Kredi Başvurusu Ve Başvuru Sorgulama

Enpara İnternet Şubesi Giriş 2017 Yılı

Burgan Bank Kredi Faiz Hesaplama Ve Güncel Faiz Oranları

Ziraat Bankası Kredi Hesaplama Ve Güncel Faiz Oranları

Mobil Şube QR Kodu İle Atm'den Kartsız Para Çekme

18 Yaşındayım Kredi Çekebilirmiyim ?

Enpara bas biriktir nedir nasıl kullanılır

Akbank Maaşa Göre Limitli Kredi Kartı

2016 Maaşa Göre Kredi Kartı Limitleri

T-Bank Kredi Başvurusu Ve Başvuru Sorgulama