Uygun Faizli Tatil Kredisi Veren Bankalar 2016

Uygun Faizli Tatil Kredisi Veren Bankalar 2016
2016 yılında Yaz denilince yoğun iş temposundan dolayı akla ilk gelen aktivite tatildir, Malum tatile demek eşittir paradır bütçenize  uygun tatil yerleri ve otel bulmadığınızda ve gitmekte ısrarcı iseniz bankaların özel tatil kredileri gümdeme gelir. ve ayrıca bankaların kampayanları hakkında detaylı faizli bilgiyli sizlerle paylaştık güzel bir tatil geçirmeniz dileklerimle.


Yapı Kredi Bankası Tatil Kredisi

Yapı Kredi Bankası Tatil Kredisi avantajlarından yararlanabilmek için nüfus cüzdanı fotokopisi, gelir belgesi, son 2 aylık güncel maaş bordrosu, elektrik, su, doğalgaz ve telefon gibi abonelik hizmetlerine ait 3 ay içinde ödenmiş olan fatura aslı gereklidir. İnternet üzerinden başvuru yapabileceğiniz bu kredi türüne aynı zamanda SMS ile “Kredi Türü (boşluk) TC kimlik numarası (boşluk) aylık net geliriniz” şeklinde bir mesaj hazırlayarak 4411 numarasına gönderebilirsiniz. Bu yöntemler dışında size en yakın olan Yapı Kredi şubesine gitmeyi de deneyebilirsiniz.

Akbank Tatil Kredisi

Tatilinizi yaptıktan sonra ödemeye başlayabileceğiniz Akbank tatil kredisinden yararlanabilmek için nüfus cüzdanı veya sürücü belgesi aslı ve fotokopisi, adres teyit amaçlı belge ve gelir belgesi edinmeniz yeterlidir.

Vakıfbank Jolly Tur Tatil Kredisi

Vakıfbank tatil kredisinden yararlanabilmek için banka kredi kartları ile tek çekim veya taksitli yaptığınız Jolly Tur Tatil ödemelerinizi 30 günlük süreç içerisinde Jolly Tur Tatil Kredisi ile taksitlendirebilirsiniz.

Ödeme bedelini şubelere başvurarak kredilendirebilirsiniz. Şubeye gitmeden başvuru yapabilmek için Jolly, T.C Kimlik Numarası ve Aylık Gelir bilgilerinizi yazarak 5724 numarasına kısa mesaj olarak gönderebilirsiniz.

FibaBanka Tatil Kredisi

FibaBanka 3.000 TL tutarından 20.000 TL tutarına kadar sizlere uygun faiz oranlı tatil kredisi fırsatları sunmaktadır. FibaBanka tatil kredisi başvuruları için bankanın resmi internet adresini veya size en yakın olan

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

ICBC Bank Kredi Başvurusu Ve Başvuru Sorgulama

Enpara İnternet Şubesi Giriş 2017 Yılı

Burgan Bank Kredi Faiz Hesaplama Ve Güncel Faiz Oranları

Ziraat Bankası Kredi Hesaplama Ve Güncel Faiz Oranları

Mobil Şube QR Kodu İle Atm'den Kartsız Para Çekme

18 Yaşındayım Kredi Çekebilirmiyim ?

Enpara bas biriktir nedir nasıl kullanılır

Akbank Maaşa Göre Limitli Kredi Kartı

2016 Maaşa Göre Kredi Kartı Limitleri

T-Bank Kredi Başvurusu Ve Başvuru Sorgulama