Kefilsiz Kredi Veren Bankalar 2016

Kefilsiz Kredi Veren Bankalar 2016
Günümüz 2016 yılında kredi çekmek için kefil bulmak sıkıntı yaratan bir durum. Bankalar eskiden kefilsiz hiç kredi vermez iken şimdi eğer kredi notunuz yüksek ise 25.000 TL' ye kadar kefilsiz ihtiyaç kredisi kullanabiliyorsunuz. Bu şekilde kredi veren bankalar; Denizbank, Finansbank, Garanti Bankası, Yapı Kredi, Türk Ekonomi Bankası, Şekerbank, İş Bankası, İNG Bank, Fiba bank, Akbank, Vakıfbank, Halkbank olarak sıralayabiliriz. Bu bankalardan kredi çekmek için sms başvuru yolu ile kefilsiz, evraksız kredi çekersiniz. Tabi ki kredi notunuza göre. İhtiyaç kredisi hariç, ev kredisi ya da yüksek meblağ bir araç kredisinde kefil istenebilir. İşletme kredilerinde zaten ipotek istenir. Hayvancılık kredilerinde de genelde kefil istenir.

Denizbank Kefilsiz Kredi

Kredim yazıp bir boşluk TC kimlik numaranızı 3280’e SMS atınca cep telefonunuza gelen kredi onayı ile sadece kimlikle gelir belgesiz kefilsiz kredi kullanabilirsiniz.

Finansbank Kefilsiz Kredi

TC kimlik numaranızı 5030′ a SMS atmanız halinde gelen kredi onayına istinaden gelir belgeli veya gelir belgesiz ama kesinlikle kefilsiz kredi kullanabilmeniz mümkündür.

Garanti Kefilsiz Kredi

Kredi yazıp TC kimlik numaranızı 3340’a yollayınız,gelen kredi onayına istinaden gelir belgeli veya gelir belgesiz kredi şeklinde ama yine kefilsiz kredi olarak kredinizi kullanabilirsiniz.
Diğer kefilsiz kredi veren bankalar listesi de şu şekildedir;

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

ICBC Bank Kredi Başvurusu Ve Başvuru Sorgulama

Enpara İnternet Şubesi Giriş 2017 Yılı

Burgan Bank Kredi Faiz Hesaplama Ve Güncel Faiz Oranları

Ziraat Bankası Kredi Hesaplama Ve Güncel Faiz Oranları

Mobil Şube QR Kodu İle Atm'den Kartsız Para Çekme

18 Yaşındayım Kredi Çekebilirmiyim ?

Enpara bas biriktir nedir nasıl kullanılır

Akbank Maaşa Göre Limitli Kredi Kartı

2016 Maaşa Göre Kredi Kartı Limitleri

T-Bank Kredi Başvurusu Ve Başvuru Sorgulama