Daire Kredisi Nasıl Kullanılır ?

Daire Kredisi Nasıl Kullanılır ?
Daire Kredisi Nasıl Kullanılır veya şartları nelerdir ilk defa bu işlemi yapacaksanız tecrübesizlik yaşamamanız için bu makaleyi hazırladık.
Daire sahibi olmak istiyorsunuz. Artık kira ödemek istemiyor, ama ev alabilmek içinde yeterli birikiminiz yok. Ev almak istiyorsunuz, ama nasıl alacağınızı bilmiyorsunuz. Eğer gerekli birikimi yapamayacaksanız, ev alabilmenizin en kolay yolu banka kredisi kullanmanız.

Konut kredisi nasıl çekilir

Banka kredisi ile bir ev sahibi olmak istiyorsanız, bankaya kredi başvurunuzu yapmadan önce, satın alacağınız evi bulmalısınız. Alacağınız ev inşaat halindeyse, inşaatın % 80'i tamamlanmadıysa banka kredisi kullanamazsınız. Alacağınız eve banka tarafından gönderilen ekspertiz evin değerini belirleyecek ve bu değerin en çok % 75'ini kredi olarak kullanabileceksiniz. Kullanacağınız kredi miktarı, aylık yapabileceğiniz ödeme tutarı ve vadeyi belirlediğinizde, banka araştırması yapmalı, bankaların faiz oranlarını ve diğer ayrıntıları karşılaştırmalısınız. Aylık düzenli bir geliriniz var ve kredi notunuzla ilgili bir sorununuz yoksa, krediniz onaylanacaktır.

Google Etiketler: konut kredisi,daire kredisi,konut kredisi çekerken,konut kredisi alırken

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

ICBC Bank Kredi Başvurusu Ve Başvuru Sorgulama

Enpara İnternet Şubesi Giriş 2017 Yılı

Burgan Bank Kredi Faiz Hesaplama Ve Güncel Faiz Oranları

Ölen Kişinin Kredi ve Kredi Kartı Borcu Ne Olur

2016 Maaşa Göre Kredi Kartı Limitleri

Ziraat Bankası Kredi Hesaplama Ve Güncel Faiz Oranları

18 Yaşındayım Kredi Çekebilirmiyim ?

Enpara bas biriktir nedir nasıl kullanılır

Mobil Şube QR Kodu İle Atm'den Kartsız Para Çekme

Akbank Maaşa Göre Limitli Kredi Kartı