Cep Telefonu Kredisi Veren Bankalar 2016

Cep Telefonu Kredisi Veren Bankalar 2016
Teknolojinin ulaştığı son noktada 2. el araba fiyatına cep telefonları çıktığı için, yeni yasalara göre kredi kartına taksit yapılmadığı için artık bankalar cep telefonu kredisi vermeye başladı. 2016 cep telefonu kredisi veren bankalar hangileri diye merak edenler için, İng. Bank' ta 15.000 TL' ye tekno kredi adı altında telefon kredisi kullanabilirler ve bu kullandıkları kredi ile sadece teknosa mağazalarından alışveriş yapabilirler. Türk Ekonomi Bankası' da cep telefonu kredisi veren bankalar arasında. Vatan Bilgisayar' a giderseniz, oradan da Odeo Bank aracılığı ile kredi kullanarak cep telefonu alabilirsiniz. İlk etapta cep telefonu kredisi veren bankalar arasında gelen isimler bunlar.

Yeni model akıllı cep telefonu almak istiyorsanız ve Telefon Kredisi Veren Bankalar var mı yok mu merak ediyorsanız aradığınız cevaba haber içeriğimiz de ulaşabilirsiniz. İdeal akıllı bir cep telefonu özellikleri ve donanımları da yüksek olur ise nereren bksanız 2500 TL üzerinde satışa sunuluyor.

Durum böyle olunca nakit zoruluk yaşamamamk için kişiler taksit yoluna yöneliyor, kredi kartı kullanmıyorsanız ya da kredi kartı limitiniz cep telefonu almanız için yetersiz ise Telefon Kredisi Veren Bankalardan yararlanabilirsiniz. Telefon Kredisi Veren Bankalara ilk örnek olarak ING Teknokrediyi sunabilir. En az 500 TL en fazla ise 15 bin TL Tekonosa mağazalarında harcamak ve kullanmak koşulluyla kredinizi alabilirsiniz. % 1,49 faiz oranına bağlı olarak 36 aya varan vadelerde de geri ödelerinizi tamamlayabilirsiniz. Ayrıca bankalardan htiyaç kredisi kullanarak da cep telefonu alabilirsiniz. Banka ihtiyaç kredinizi neden ve nasıl kullandığınız ile ilgilenmiyor, bu nedenle başvuru yapıp kredinizi alarak akıllı cep telefonuna sahip olabilirsiniz. Karar sizin isterseniz Teknokredi isterseniz ihtiyaç kredisi kullanın.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

ICBC Bank Kredi Başvurusu Ve Başvuru Sorgulama

Enpara İnternet Şubesi Giriş 2017 Yılı

Burgan Bank Kredi Faiz Hesaplama Ve Güncel Faiz Oranları

Ziraat Bankası Kredi Hesaplama Ve Güncel Faiz Oranları

Mobil Şube QR Kodu İle Atm'den Kartsız Para Çekme

18 Yaşındayım Kredi Çekebilirmiyim ?

Enpara bas biriktir nedir nasıl kullanılır

Akbank Maaşa Göre Limitli Kredi Kartı

2016 Maaşa Göre Kredi Kartı Limitleri

T-Bank Kredi Başvurusu Ve Başvuru Sorgulama