Cep Telefonu Kredisi Veren Bankalar 2016

Cep Telefonu Kredisi Veren Bankalar 2016
Teknolojinin ulaştığı son noktada 2. el araba fiyatına cep telefonları çıktığı için, yeni yasalara göre kredi kartına taksit yapılmadığı için artık bankalar cep telefonu kredisi vermeye başladı. 2016 cep telefonu kredisi veren bankalar hangileri diye merak edenler için, İng. Bank' ta 15.000 TL' ye tekno kredi adı altında telefon kredisi kullanabilirler ve bu kullandıkları kredi ile sadece teknosa mağazalarından alışveriş yapabilirler. Türk Ekonomi Bankası' da cep telefonu kredisi veren bankalar arasında. Vatan Bilgisayar' a giderseniz, oradan da Odeo Bank aracılığı ile kredi kullanarak cep telefonu alabilirsiniz. İlk etapta cep telefonu kredisi veren bankalar arasında gelen isimler bunlar.

Yeni model akıllı cep telefonu almak istiyorsanız ve Telefon Kredisi Veren Bankalar var mı yok mu merak ediyorsanız aradığınız cevaba haber içeriğimiz de ulaşabilirsiniz. İdeal akıllı bir cep telefonu özellikleri ve donanımları da yüksek olur ise nereren bksanız 2500 TL üzerinde satışa sunuluyor.

Durum böyle olunca nakit zoruluk yaşamamamk için kişiler taksit yoluna yöneliyor, kredi kartı kullanmıyorsanız ya da kredi kartı limitiniz cep telefonu almanız için yetersiz ise Telefon Kredisi Veren Bankalardan yararlanabilirsiniz. Telefon Kredisi Veren Bankalara ilk örnek olarak ING Teknokrediyi sunabilir. En az 500 TL en fazla ise 15 bin TL Tekonosa mağazalarında harcamak ve kullanmak koşulluyla kredinizi alabilirsiniz. % 1,49 faiz oranına bağlı olarak 36 aya varan vadelerde de geri ödelerinizi tamamlayabilirsiniz. Ayrıca bankalardan htiyaç kredisi kullanarak da cep telefonu alabilirsiniz. Banka ihtiyaç kredinizi neden ve nasıl kullandığınız ile ilgilenmiyor, bu nedenle başvuru yapıp kredinizi alarak akıllı cep telefonuna sahip olabilirsiniz. Karar sizin isterseniz Teknokredi isterseniz ihtiyaç kredisi kullanın.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Enpara İnternet Şubesi Giriş 2017 Yılı

ICBC Bank Kredi Başvurusu Ve Başvuru Sorgulama

Burgan Bank Kredi Faiz Hesaplama Ve Güncel Faiz Oranları

2016 Maaşa Göre Kredi Kartı Limitleri

Ölen Kişinin Kredi ve Kredi Kartı Borcu Ne Olur

18 Yaşındayım Kredi Çekebilirmiyim ?

Hiç Kredi Kartı Kullanmadım Kredi Çekebilir Miyim ?

T-Bank Kredi Başvurusu Ve Başvuru Sorgulama

2017 Yılı Asgari Ücret Ne Kadar Oldu ?

Akbank Maaşa Göre Limitli Kredi Kartı