Aradığınız Faizsiz Kredi Veren Bankalar 2016

Aradığınız Faizsiz Kredi Veren Bankalar 2016
Bunun için gerek bankaların resmi sitelerinde gerekse internet genel arama motorunda arama yaparak Faizsiz Kredi Veren Bankalar 2016 adına bilgilere ulaşmak mümkündür. Faizsiz kredi ürünleri tüketicileri teşvik etmesi ve tüketicilere sadece anapara üzerinden ödeme yapmayı sağlayan önemli hizmetlerdendir. Siz de 2016 yılında faizsiz kredi ürünlerinden yararlanmak için zaman kaybetmeden kredinizi alın.

2016 yılı içerisinde tüketicilerin bankacılık hizmetlerinde en çok merak ettiği konu şüphesiz kredilerle ilgili faizsiz ürünler gelmektedir. Günümüzde her kredi ürünü belli bir faiz karşılığında tüketicilere sunulmaktadır.
Ancak zaman zaman bankalar hem müşteri memnuniyetini kazanmak hem de müşteri ağını genişletmek adına faizsiz kredi ürünleri de sunmaktadır.

Faizsiz kredi veren bankalar ne kadar masraf alıyor?
Faizsiz kredi veren bankalar ile finansal piyasada karşılaşmamız mümkün olsa da bu, bankaların bu işten fayda sağlamıyor olduğunu elbette göstermez. Sözün özü, bir banka faizsiz kredi verdiğini iddia ettiğinde, duyurduğu faizsiz kredi kampanyasının masrafları iyi incelenmelidir. Hatta diğer bankaların kredi faiz oranları ve masraflarıyla karşılaştırılmalıdır ki, sonuçta çıkacak toplam ödeme yeni toplam kredi maliyetinin diğer bankaların ihtiyaç kredisi ürünlerininkinden daha düşük olduğuna emin olunsun. Diğer yandan, 2014 ortasında BDDK’nın aldığı bir kararla, bankaların kullandırdıkları kredi üzerinden alabilecekleri masraf tutarlarına sınırlama getirdi. Bu karara göre bankalar masraf alırken, kredi anaparasının binde 5’lik kısmını aşamayacaklar.

10000 TL & 15000 TL faizsiz kredi veren banka hangileri?
10000 TL kredi veren faizsiz bankalar, faizsiz kredi tüketicileri tarafından en çok sorulan sorular arasında yer alıyor. Bu konuda katılım bankalarının bu tip uygulamaları bulunuyor. Diğer yandan, BDDK tarafından getirilmiş olan kredi tahsis ücreti sınırlaması, banka komisyonlarını tekrar canlandırdı. Örnek olarak, kullanılan kredi üzerinde Halkbank sıfırlı faizli kredi ya da Vakıfbank faizsiz kredi ürünleriyle, ödenecek belirli bir komisyon karşılığında faizsiz ihtiyaç kredisi kullanabilmenize olanak sağlıyor. Tabii bu şekilde faiz ödememiş mi oluyorsunuz, yoksa vade sonunda ödemiş olacağınız toplam faizi henüz faizsiz krediyi kullanırken mi ödemiş oluyorsunuz; bunun takdiri elbette size kalmış.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Mobil Şube QR Kodu İle Atm'den Kartsız Para Çekme

ICBC Bank Kredi Başvurusu Ve Başvuru Sorgulama

Ziraat Bankası Kredi Hesaplama Ve Güncel Faiz Oranları

Akbank Maaşa Göre Limitli Kredi Kartı

2017 Yılı İng Bank Sms İle Kredi Başvurusu

Akbank Şubeleri

Burgan Bank Kredi Kartı Başvurusu Ve Sonucu Öğrenme

Kredi ve Kredi Kartı Almak İçin Kredi Notu Kaç Olmalı?

18 Yaşındayım Kredi Çekebilirmiyim ?