3 - 6 Ay Ertelemeli Kredi Veren Bankalar 2016

3 - 6 Ay Arası Ertelemeli Kredi Veren Bankalar
Kişilerin genelde kredi ihtiyacı ev, araba alırken, düğün yaparken ya da borç kapamak için ihtiyaç duyup, kullanırlar. Bu tür durumlarda, kredi çektikleri zaman biraz daha ekonomik rahatlık yaşamak için kullandıkları kredi taksitlerini erteleme ihtiyacı hissederler. Bankalarda bu erteleme kredilerini 3 aya kadar öteleyerek müşteri hizmetine sunar. Bu tür durumlarda kredi kullanmak istediğiniz de ve erteleme ihtiyacınız olduğunuz da, 3 - 4 - 5 - 6 ay ertelemeli kredi veren bankalar diye araştırma yaptığınız da karşınıza, ilk olarak TEB yani Türk Ekonomi Bankası çıkar. Arkasından Finansbank, Akbank ve Şekerbank gelir. Bu bankalarda erteleme kredisi her zaman vardır. Fakat dönem dönem birçok banka da bu şekilde kampanyalar düzenlemektedir.
Bankaların kredi kampanyaları çeşitli erteleme fırsatları ile müşterilerine sunulmaktadır. Bankaların 3 ay ertelemeli kredileri sayesinde şimdi alınan bir kredi 2016 yılında ödenebilmektedir.

3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar

Bu bankalardan birisi Akbank’tır. Akbank 3 ay ertelemeli kredi kampanyası ile birlikte birçok ihtiyacınızı karşılamanıza yardımcı oluyor. 36 aya kadar çıkan esnek ödeme planları ile birlikte en uygun faiz oranlarından yararlanabilirsiniz. Masraflarınız ve ihtiyaçlarınızı Akbank ihtiyaç kredisi ile kolaylıkla karşılayabilirsiniz. 75.000 TL’ye kadar nakit ihtiyaçlarınız için kredi tutarı üzerinden binde beş kredi tahsis ücreti ve %1,31 faiz ile kredinizi Akbank’tan hemen alın. İsterseniz 7.500 TL’ye kadar nakit gereksinimleriniz için 24 aya kadar %1,25 faiz oranı ve kredinin binde beşi kadar olan tahsis ücreti ile diğer kredi kampanyasından da yararlanabilirsiniz. Bu bankaların içerisinde TEB’in de 3 ay ertelemeli kredi kampanyası bulunmaktadır.
Bankaların içerisinde önemli bir gelişim gösteren TEB’den 36 aya kadar alınabilen krediler ile rahat bir ödeme planı mümkün olmaktadır. Şekerbank’ta bu şekilde bir kampanya düzenliyor.

6 Ay Ertelemeli Kredi Veren Bankalar

Bankaların kredi kampanyalarında sağladığı avantajlardan birisi de ödemelerin ertelemeli olarak yapılmasıdır. Bu sayede ihtiyaçlarınızı hem anında karşılayabilir hem de ödemelerinizi daha sonraki dönemde rahat bir şekilde ödeyebilirsiniz. Bu ertelemeler genelde 3 veya 6 ay olarak olmaktadır. Bankalar özellikle yeni yıla girilmesine az bir süre kala ertelemeli kredi kampanyalarını sunmaktadır. Bankaların ertelemeli kredileri içerisinde yer alan bu durum oldukça önemli avantajlar sağlamaktadır. Bir krediyi aldığınızda 6 ay kadar erteleme sağlayan bankalardan birisi TEB bankasıdır.
24 aylık vade ile alınabilen ve 10.000 TL’ye kadar çıkan bu kredi ile birlikte ödemelerinizi 6 ay sonra yapabilirsiniz. Kredinin ödeme planlarında bulunan faiz oranları ile birlikte gerekli düzenlemeleri yapabilir ve dilerseniz ödemelerinize büyük miktarlar ile başlayabilirsiniz. Şekerbank da 6 ay ertelemeli krediler veren bankalar arasındadır. Özellikle esnaf ve çiftçiler için düzenlenen bu krediler ile birlikte genel olarak ödemelerinizi hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Kredi hesaplama ile vade farkını veya faiz oranlarını da hesaplayabilirsiniz

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

ICBC Bank Kredi Başvurusu Ve Başvuru Sorgulama

Enpara İnternet Şubesi Giriş 2017 Yılı

Burgan Bank Kredi Faiz Hesaplama Ve Güncel Faiz Oranları

Ziraat Bankası Kredi Hesaplama Ve Güncel Faiz Oranları

Mobil Şube QR Kodu İle Atm'den Kartsız Para Çekme

18 Yaşındayım Kredi Çekebilirmiyim ?

Enpara bas biriktir nedir nasıl kullanılır

Akbank Maaşa Göre Limitli Kredi Kartı

2016 Maaşa Göre Kredi Kartı Limitleri

T-Bank Kredi Başvurusu Ve Başvuru Sorgulama