Kredi Kartı Başvuru Sonucu Sorgulama

Kredi Kartı Başvuru
Sonucu Sorgulama
Başvuru yapıldıktan sonra Kredi Kartı Başvuru Sonucu Sorgulama kısmında biraz sabırsız olduğumuzdan ve nereden sorgulama yapıldığını bilmediğimiz için canınız sıkılmasın. Hemen cevaplayalım.

Garanti Bankası Kredi Kartı Başvuru Sonucu Sorgulama
Genelde sms ile cevap gelir ama,Garanti bankasının İnternet Şubesinden veya 444 0 333 çağrı merkezini arayarak kart başvuru sonucunu müşteri temsilcinize ulaşarak çok rahat bir şekilde onaylandı mı veya kurye ile yolda mı tam durumu öğrenebilirsiniz.

Ak Bank Kredi Kartı Başvuru Sonucu Sorgulama
Onay sürecinden geçebilir veya Ak bank İnternet Şubesinden veya 0850 222 25 25 çağrı merkezini arayarak kart başvuru sonucunu müşteri temsilcinize ulaşarak çok rahat bir şekilde onaylandı mı veya kurye ile yolda mı tam durumu öğrenebilirsiniz.

İş Bankası Kredi Kartı Başvuru Sonucu Sorgulama
Merkeze düştüyse başvurunuz  öğrenmek için,İş Bankası İnternet Şubesinden veya 0 850 724 0 724 çağrı merkezini arayarak kart başvuru sonucunu müşteri temsilcinize ulaşarak çok rahat bir şekilde onaylandı mı veya kurye ile yolda mı tam durumu öğrenebilirsiniz.

Deniz Bank Kredi Kartı Başvuru Sonucu Sorgulama
Anında başvuru sonucunuz gelir gelmediyse,Deniz Bank İnternet Şubesinden veya 444 0 801 çağrı merkezini arayarak kart başvuru sonucunu müşteri temsilcinize ulaşarak çok rahat bir şekilde onaylandı mı veya kurye ile yolda mı tam durumu öğrenebilirsiniz.

Yapı Kedi Bankası Kredi Kartı Başvuru Sonucu Sorgulama
Ertesi gün genelde dönüş yaparlar sorgulamak için Yapı Kredi İnternet Şubesinden veya 444 0 444 çağrı merkezini arayarak kart başvuru sonucunu müşteri temsilcinize ulaşarak çok rahat bir şekilde onaylandı mı veya kurye ile yolda mı tam durumu öğrenebilirsiniz.


Etiketler: kredi kartı başvuru sonucu öğren,kredi kartı başvuru sonucu sorgula,kredi kartım onaylandımı,kredi kartım onaylandımı,kredi kartım ne zaman gelir

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

ICBC Bank Kredi Başvurusu Ve Başvuru Sorgulama

Enpara İnternet Şubesi Giriş 2017 Yılı

Burgan Bank Kredi Faiz Hesaplama Ve Güncel Faiz Oranları

Ziraat Bankası Kredi Hesaplama Ve Güncel Faiz Oranları

Mobil Şube QR Kodu İle Atm'den Kartsız Para Çekme

18 Yaşındayım Kredi Çekebilirmiyim ?

Enpara bas biriktir nedir nasıl kullanılır

Akbank Maaşa Göre Limitli Kredi Kartı

2016 Maaşa Göre Kredi Kartı Limitleri

T-Bank Kredi Başvurusu Ve Başvuru Sorgulama