Enpara bas biriktir nedir nasıl kullanılır

Enpara (finansbank) tarafınca bağlı olduğu müşterilerine sunulan eğlenirken biriktiren projenin adı “bas biriktir”. Eğer Enpara müşterisi değilseniz bu hizmetden faydalanmnız münkün olmayacaktır Eğer Enpara banka müşterisi olup, şubesiz bankacılık fırsatlarından faydalanmak istiyorsanız henüz geç kalmış sayılmazsınız.Şimdi size Bu uygulamayı anlatayım.

Bas Biriktir Nedir? Nasıl Kullanılır?

Bas biriktiri kullanmanız için ihtiyacınız olan şey internete bağlanabilen bir cep telefonu ve enpara.copm hesabıdır. Eğer ikisine de sahipseniz o zaman enpara mobil bankacılık uygulamasını telefonunuza indirmelisiniz. Sonrasında bas biriktir hesabı tanımlamalı ve bas biriktir için bir miktar belirlemelisiniz.
Para biriktireceğiniz zaman bas biriktir tuşuna basarak belirlediğiniz miktardaki para bas biriktir hesabına aktarılıyor. Para biriktirmeyi eğlenceli hale getiren bu uygulama sayesinde kendinize hedefler koyabilir ve bas biriktir ile bu hedefleri daha eğlenceli ve kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Diyelim ki okulunuz evinize yakın ve normalde otobüsle gidiyorsunuz ve otobüse para vereceksiniz. Eğer okulunuza yürüyerek giderseniz bas biriktire bir kere basacaksınız ve okula gitmek için harcayacağınız hesabı bas biriktir hesabına tek tuşla aktarmış olacaksınız.

İpucu:

Bas biriktirle ilgili para miktarını değiştirme vb. ayarları dilediğiniz zaman Cep şube’nin ayarlar bölümünden değiştirebilir ve uygulama size göre değilse kapatabilirsiniz

Etiketler: enpara bas biriktir,enpara bas biriktir nedir,enpara bas biriktir nasıl kullanılır .

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

ICBC Bank Kredi Başvurusu Ve Başvuru Sorgulama

Mobil Şube QR Kodu İle Atm'den Kartsız Para Çekme

Ziraat Bankası Kredi Hesaplama Ve Güncel Faiz Oranları

18 Yaşındayım Kredi Çekebilirmiyim ?

Akbank Maaşa Göre Limitli Kredi Kartı

Enpara İnternet Şubesi Giriş 2017 Yılı

Burgan Bank Kredi Kartı Başvurusu Ve Sonucu Öğrenme

Kredi ve Kredi Kartı Almak İçin Kredi Notu Kaç Olmalı?