En Kolay Kredi ve Kredi Kartı Veren Bankalar 2016

En Kolay Kredi Veren Bankalar 2016
Hepimizin zaman zaman acil ihtiyaçlarından dolayı kredi çekmesi gerekebilir birde maaş zamanına biraz süre varsa kredi ve kredi kartı bizim imdadımıza yetişen bankalar tarafından bize sunulan global bir ihtiyaç ürünüdür, tabi ki bizde ihtiyaçlarımızın aciliyeti bakımından en uygun faiz oranları ile en hızlı krediyi veren bankayı bulmak isteriz  şimdi bu sorunuza cevap arayalım.

En Kolay Kredi ve Kredi Kartı Veren 2016 Yılı Bankaları

Ülkemizde hizmet vermekte olan bankaların büyük bir çoğunluğu finansal sektörler ile iç içe oldukları için müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik belirli sınırlar çerçevesinde kredi veriyorlar. Bazı bankalar kredi süreçlerinde müşterilerine kolay bir süreç sunarken, bazı bankalar ise oldukça zorlayıcı bir süreçten geçmenize yol açabiliyorlar.

En kolay kredi ihtiyacınızı karşılayan bankalar aynı zamanda sizlere sundukları kredilere uyguladıkları faiz oranlarını da düşük tutmaktadırlar. Böylelikle çektiğiniz kredinin ödemelerinde avantajlı duruma geçmiş olursunuz. Hangi bankaların daha kolay ve düşük faizli kredi verdiğini araştırırsanız ihtiyaçlarınızı daha kolay ve avantajlı bir şekilde karşılayabilirsiniz.

Denizbank İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Kolay bir şekilde kredi veren bankalar arasında ilk sırada Denizbank yer alıyor. Denizbank kredisi almak istiyorsanız telefonunuzdan “KREDİM” yazarak 3280 numarasına göndermeniz yeterli oluyor. İşleminizin değerlendirme sürecine alınması sadece 5 dakika gibi kısa bir süre sürecektir.

Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Ziraat Bankası ihtiyaç kredilerinden yararlanmak istiyorsanız banka şubelerinde uzun kuyruklar beklemenize gerek yok. SMS aracılığı ile kredi taleplerini kabul eden Ziraat Bankası, cep telefonunuz ile 4747 numarasına gönderdiğiniz “KREDİ” mesajlarının tamamını kabul etmektedir.

Ziraat Bankası için SMS ile başvuru yaparken KREDI yazdıktan sonra TC kimlik numaranız, kredi tutarı, vade ve aylık net maaşınızı da yazmanız gereklidir.

İş Bankası ve Vakıfbank İhtiyaç Kredisi Kampanyası

İş Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi almak istiyorsanız “NAKİT” yazıp bir boşluk bırakıp hemen ardından TC kimlik numaranızı, kredi tutarını ve aylık net gelirinizi yazıp 4242 numarasına göndermelisiniz.

Vakıfbank ihtiyaç kredileri için ise “Tık” yazdıktan sonra TC kimlik numarası ve aylık net gelirinizi 5724 numarasına mesaj atmanız yeterli olacaktır. Böylelikle ihtiyacınız olan kredilere banka şubelerine gitmeden hızlı bir şekilde başvurmuş olursunuz.
Etiketler: en kolay kredi veren bankalar 2016,en uygun kredi veren bankalar 2016,en kolay kredi kartı veren bankalar 2016

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

ICBC Bank Kredi Başvurusu Ve Başvuru Sorgulama

Enpara İnternet Şubesi Giriş 2017 Yılı

Burgan Bank Kredi Faiz Hesaplama Ve Güncel Faiz Oranları

Ziraat Bankası Kredi Hesaplama Ve Güncel Faiz Oranları

Mobil Şube QR Kodu İle Atm'den Kartsız Para Çekme

18 Yaşındayım Kredi Çekebilirmiyim ?

Enpara bas biriktir nedir nasıl kullanılır

Akbank Maaşa Göre Limitli Kredi Kartı

2016 Maaşa Göre Kredi Kartı Limitleri

T-Bank Kredi Başvurusu Ve Başvuru Sorgulama