Emeklilere Faizsiz Kredi Veren Bankalar 2016

Emeklilere Faizsiz Kredi Veren Bankalar 2016Emeklilere Faizsiz Kredi Veren Bankalar 2016

Artık kredi çekmenin bir ihtiyaç olduğu zamanda çalışsın veya çalışmasın emekliler için harcamalar masraflar yaşlarından ötürü daha çok artmaktadır özel çalışanlar her ne kadar daha çok farklı değilse de.
Emekliler de ise durum daha farklıdır. Onlar özellikle maaşlarını çektikleri bankadan çok kolay bir şekilde kredi çekebilmektedir. Maaşlarının neredeyse 10 katına kadar krediyi bir gün içerisine hemen banka hesaplarına tanımlayabilme şansları vardır. Ancak emeklinin gözünü en çok korkutan şey kredi faizleridir. Peki emekliler faizsiz banka kredisi alabilir mi? Gerçekten faizsiz banka kredisi çekebilecekleri bankalar mevut mu? Emekliler; bu haberimiz sizlere!

Emeklilere 0 faizli kredi veren bankalar

HSBC, Garanti Bankası,Ak Bank,Yapı Kredi,Deniz Bank,İş Bankası emekliliere 0 faize yakın kredi veren  bankalar arasındadır.

İşte emeklilere faizsiz kredi veren bankalar ve bunların detayları haberimizin devamında.
Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun kabine ve hükumet programı toplantıları devam ederken; emeklilere tanınan fırsatlar da netleşmeye başladı. 3 aylık, 6 aylık ve 1 yıllık programlarını ve takvimlerini belirledi. SSK ve Bağ-Kur’lulara 100 lira zam ve çalışanlardan destek primi kesintisinin kaldırılmasıyla sınırlı kalmayacak, faizsiz kredi imkanı da sağlanacak.

İşsizlikle mücadele kapsamında, yatırımları ve istihdamı artırmaya dönük adımlar 6 aylık süre içinde uygulamaya girecek. Hükumetin 4 yıllık ekonomi ajandasındaki bazı başlıklar şöyle:


Emekliye faizsiz kredi imkanı; emeklilere faizi olmayan, geri ödemelerin de hayli kolay olduğu krediler sağlanacak. Faizsiz kredi için kamu bankaları devreye girecek. Detayları da önümüzdeki dönemde açıklanacak.

Genç girişimcilere 100 bin liraya, esnafa 30 bin liraya kadar faizsiz kredi desteği ile çiftçilere sera desteği sağlanmasına yönelik düzenlemeler de yürürlüğe girmiş durumda. Hükumetin 2016 Eylem Planı kapsamında bir haftada hayata geçirmeyi planladığı emekli, esnaf, çiftçi ve gençlere yönelik eylemlere ilişkin 4 kararname ve 1 yönetmelik, Resmi Gazete’de yayımlandı.

Bu da sadece emelinin değil, pek çok insanın yüzünün gülmesine sebep oldu. Emekliyle birlikte yeni iş imkanları ve iş desteği verilecek olan gençler de hükumetin vaatlerinden nasibini aldı. Önümüzdeki 3 aylık dönemde devlet tüm detaylarının üzerinden geçerek meclise sunacak ve bize de yeni kararları açıklayacak.

Biz de sabırsızlıkla emekliler için hazırlanan tasarının içeriğini incelemeyi ve güzel haberleri emeklilerle paylaşmayı beklemekteyiz.

Etiketler: emeklilere faizsiz kredi veren bankalar,emeklilere 0 faiz kredi,emeklilere kredi 2016

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

ICBC Bank Kredi Başvurusu Ve Başvuru Sorgulama

Mobil Şube QR Kodu İle Atm'den Kartsız Para Çekme

Enpara İnternet Şubesi Giriş 2017 Yılı

Ziraat Bankası Kredi Hesaplama Ve Güncel Faiz Oranları

Enpara bas biriktir nedir nasıl kullanılır

18 Yaşındayım Kredi Çekebilirmiyim ?

Burgan Bank Kredi Faiz Hesaplama Ve Güncel Faiz Oranları

Burgan Bank Kredi Kartı Başvurusu Ve Sonucu Öğrenme

Akbank Maaşa Göre Limitli Kredi Kartı

Kredi ve Kredi Kartı Almak İçin Kredi Notu Kaç Olmalı?