Garanti Bankası Kredi Başvurusu İçin Gerekli Belgeler

Garanti Bankası Kredi Başvurusu İçin Gerekli Belgeler, ortaya çıkan ihtiyaçlarınız için kredi çekmeye karar verdiniz. Ancak başvuracağınız bankanın sizden hangi belgeleri istediğini bilmiyorsunuz. Kredi çekmek istediğimizde, banka tarafından istenecek belgeler, aslında hepimizi biraz korkutuyor. Bazen bizden öyle çok belge isteniyor ki, kredi çektiğimize bile pişman olabiliyoruz.

Her geçen gün daha çok büyüyen, büyük yatırımlara imza atan ve müşterilerinin memnuniyetini ön planda tutan Garanti Bankası, kredi kullanmak isteyen müşterilerini bu konuda da mutlu ediyor.

Eğer tüketici kredisi kullanmayı düşünüyorsanız, Garanti Bankasına sunacaklarınız, vatandaşlık numaranızın yazılı olduğu kimlik belgeniz ve gelirinizi gösteren gelir belgeniz, Garanti Bankası'na taşıt kredisi için başvuru yapacaksanız, yine vatandaşlık numaranızın yazılı olduğu kimliğiniz ve gelir belgenizle beraber, 0 km araç alacaksanız araca ait proforma faturasını, 2. el araç satın alacaksanız, araca ait ruhsatını vermeniz yeterli olacak.

Dilerseniz Garanti Bankası Kredi Başvurusu ile ilgili makalemizi inceleye bilirsiniz.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

2016 Maaşa Göre Kredi Kartı Limitleri

Enpara İnternet Şubesi Giriş 2017 Yılı

Garanti Bankası Kredi Başvurusu Ve Başvuru Sorgulama