Öğrenim Eğitim Kredisi Nasıl Alınır 2016

Öğrenim Eğitim Kredisi Nasıl Alınır
2016
Öğrenim Eğitim Kredisi Nasıl Alınır, Öğrenim kredisi T.C. uyruklu, yükseköğrenim gören öğrencilere maddi destek sağlamak, sosyal ve kültürel katkıda bulunmak için yükseköğrenim normal süresince verilen borç paradır. Öğrenim kredisine uygulanan artış Türkiye İstatistik Kurumu Toptan Eşya Fiyat Endeksine göre hesaplanır.

Öğrenim kredisinden yararlanabilmek için bir takım şartların sağlanması gerekir. Sürekli bir işte çalışıp, düzenli bir gelire sahip olan öğrenciler, artık yıl öğrencileri, kurumdan daha önce burs ya da öğrenim kredisi almış öğrenciler, gerçeğe aykırı beyanda bulunan öğrenciler, yabancı uyruklu öğrenciler bu durumlarda öğrenim kredi kullanamazlar.

Burs veya öğrenim kredisine başvurulmuş olması, mutlaka çıkacağı anlamına gelmez. Ödemeler öğrencilere her yıl Ocak ayından başlayarak, her ayın yedisinde yapılır. 2016 yılı için burs ve kredi miktarları, lisans ve ön lisans öğrencileri için 400 TL. Yüksek lisans öğrencileri için 800 TL. Ve doktora yapan öğrenciler için 1200 TL olarak belirlenmiştir.

Yorumlar

  1. stres ve hızlı onayı olmadan kişisel veya işletme kredisi ihtiyacınız var mı? Eğer öyleyse, lütfen bize ulaşın. (Privateloaninvestment@hotmail.com)

    şimdi bize ulaşın. privateloaninvestment@hotmail.com

    YanıtlaSil
  2. Dünyanın herhangi bir yerinde bir yıldan on beş yıla kadar geri ödeme süresince, yıllık% 3 faiz oranı ile kişisel ve ticari krediler sunuyoruz. 5.000 EUR'dan 50.000.000 € aralığında kredi veriyoruz. Maksimum güvenliğimiz için kredi sigortası yapmak bizim önceliğimizdir. E-posta yoluyla bize ulaşın: Customer_standardcitilenders@collector.org

    YanıtlaSil

Yorum Gönder

Bu blogdaki popüler yayınlar

Enpara İnternet Şubesi Giriş 2017 Yılı

2016 Maaşa Göre Kredi Kartı Limitleri

ICBC Bank Kredi Başvurusu Ve Başvuru Sorgulama

Burgan Bank Kredi Faiz Hesaplama Ve Güncel Faiz Oranları

Hiç Kredi Kartı Kullanmadım Kredi Çekebilir Miyim ?

Ölen Kişinin Kredi ve Kredi Kartı Borcu Ne Olur

Garanti Bankası Kartsız Atm'den Para Çekme

18 Yaşındayım Kredi Çekebilirmiyim ?

T-Bank Kredi Başvurusu Ve Başvuru Sorgulama

2017 Yılı Asgari Ücret Ne Kadar Oldu ?