İşe Başladıktan Kaç Ay Sonra Kredi Çekebilirim ?

İşe başladıktan kaç ay sonra kredi çekebilirim diye soranlar, zaman zaman hepimizin ihtiyaçlarımızı karşılayabilmek için acil nakit paraya gereksinimi oluyor. Karşımıza çıkan bu sorunu genellikle nakit ihtiyacımızın miktarına, aylık gelirimizin durumuna göre bankalardan kredi kullanarak çözüyoruz.

Sürekli çalıştığımız, sigortalı bir işimiz varsa ve gerekli şartları sağlıyorsak, bankadan kredi almamız konusunda bir sorun yaşamıyoruz. Ancak işe yeni başlayanların banka kredisi ile nakit ihtiyaçlarını karşılama isteği sıkıntılı olabiliyor.

Kredi alabilmek için kesinlikle SGK'lı olmak en büyük şartlardan biri. Çünkü kredi kullanacak kişinin SGK'lı olması, banka açısından kişinin düzenli bir işe, düzenli bir gelire sahip olduğu anlamına geliyor. Ayrıca bankalar yeni işe başlayan kişilere kredi vermiyor. Bankadan kredi kullanabilmek için bir iş yerinde sigortalı olarak en az 4 ile 6 ay arasında çalışmak gerekiyor. Kredi çekerken en önemli etkenlerden biride kredi notu ve kredi notunu en çok düzenli yatan SGK primleri yükseltiyor.

Etiketler: işe başladıktan kaç ay sonra kredi alabilirim, işe başladıktan kaç ay sonra kredi çekebilirim, kredi çekebilmem için kaç ay çalışmam gerekiyor

Yorumlar

 1. Bir krediye ihtiyacın var mı? İletişim Sir Murat Acar Kredi Şirketi, İşte finansal problemlere bir kredi, finansal yaşantısını artırmak isteyenler için bir fırsata ihtiyacımız var, çok makul faiz kredileri veriyoruz. Finansal stres kredi olan insanlara yardım kredileri, işletme kredileri, Tıbbi krediler, konut kredileri, öğrenci kredileri vb. Biz her çeşit kredi temin edebiliriz.
  Bugün mali yardım için bize e-posta gönder: muratacarfinancialservice@gmail.com

  Saygılarımla

  YanıtlaSil
 2. Merhaba,

  Ben Bayan Stacey Buckley, meşru, saygın bir para havalandırıcısı. Biz finansal yardım alan bir firmayız. Mali yardıma muhtaç kişilere ya da faturaları ödemek için paraya ihtiyacı olan kişilere, işe yatırım yapmak için para aktarıyoruz. Sana bir kredi teklif ettiğim için memnun olurum. Şimdi bize e-posta ile e-posta gönder: (staceybuckley81@gmail.com) Whatsapp (+2348131292723)

  Yararlanıcının Adı:.........
  Ülke: .............
  Gereken Tutar ............
  Kredi Süresi: ............
  Telefon numarası.............

  Saygılarımızla.
  Bayan Stacey Buckley.

  YanıtlaSil
 3. Biz Iowa City, Amerika Birleşik Devletleri'nde bulunan Iowa Lutheran Hastanesi temsilcisiyiz, bir kez daha hastalarımız için böbrek almak için buradayız ve onlar kurtarmak için bir böbrek bağışlamak isteyen herkese iyi bir miktar para ödemeyi kabul etmişlerdir. Bir bağışçı olmak ister veya bir Hayatı kurtarmak istiyorsanız, aşağıdaki e-postada bize yazabilirsiniz.

  Bu, sizin için tamamıyla zengin olmanız için bir fırsattır. Bizimle% 100 güvenli işlem garantisi veriyoruz ve garanti ediyoruz, her şey yasalara uygun böbrek bağışçılarına göre yapılacaktır.
  Artık daha fazla zaman kaybetmeyin, lütfen bize iowalutheranhospital@gmail.com adresinden yazın.
  Ayrıca whatsapp +1 929 281 1248 numaralı telefondan bizi arayabilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  Iowa Lutheran Hastanesi.

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Bu blogdaki popüler yayınlar

Enpara İnternet Şubesi Giriş 2017 Yılı

2016 Maaşa Göre Kredi Kartı Limitleri

ICBC Bank Kredi Başvurusu Ve Başvuru Sorgulama

Burgan Bank Kredi Faiz Hesaplama Ve Güncel Faiz Oranları

Hiç Kredi Kartı Kullanmadım Kredi Çekebilir Miyim ?

Ölen Kişinin Kredi ve Kredi Kartı Borcu Ne Olur

Garanti Bankası Kartsız Atm'den Para Çekme

18 Yaşındayım Kredi Çekebilirmiyim ?

T-Bank Kredi Başvurusu Ve Başvuru Sorgulama

2017 Yılı Asgari Ücret Ne Kadar Oldu ?