İng Bank Kredi Kartı Başvurusu Ve Sonucu Öğrenme

İng Bank Kredi Kartı Başvurusu
Ve Sonucu Öğrenme
İng Bank Kredi Kartı Başvurusu Ve Sonucu Öğrenme, İng bank, müşterilerinden kredi kartı başvurularını, şubelerin yanı sıra internet bankacılığı aracılığı ile de yapmaktadır. İng bank resmi sitesine erişim sağlayarak İng Bank kredi kartı başvurusu butonunu aktif hale getirerek başvurunuz yapabilirsiniz. Açılan başvuru formunu eksiksiz olarak ve doğru bir şekilde doldurmanız halinde kredi kartı başvurunuz değerlendirme aşamasına hızlıca alınmaktadır.

Yapılan kısa değerlendirmelerin ardından kredi kartı başvurunuz da kısa mesaj olarak iletişim numaranıza bildirilmektedir. Başvurularınızın sonucunu öğrenebilmek içinde İng bank resmi internet adresini ziyaret edebilirsiniz. İng bank kredi kartı başvuru sonucu öğrenme menüsünden gerekli olan bilgileri girerek başvurunuzun hangi aşamada olduğunu ve başvuru sonucunu öğrenebilirsiniz.

ING Bank Pegasus Plus Kredi Kartı Başvuru ve Kart Özellikleri

Yıllık kart aidatı alınmamaktadır. Kart ile yapılan mal ve hizmet alımlarından %0,5, Pegasus Havayolları'nda gerçekleşen harcamalardan ise Pegasus Plus uçuş programı kapsamında ek %2 UçuşPuan kazanılır. 1 UçuşPuan 1 TL değerinde olup UçuşPuanlar Pegasus’ta yapılacak her tür mal ve hizmet alımı için kullanılabilmektedir. 5 UçuşPuan üzerindeki bütün UçuşPuanlar indirim olarak da uygulanabilir. Fatura ve vergi ödemeleri, sigorta hizmetleri, kamu işlemleri ve hizmetleri, köprü ve otoyol ücretleri ve para cezaları UçuşPuan kazanımına dahil değildir. Bir ekstre döneminde kazanılabilecek maksimum UçuşPuan miktarı, kart limitinin %0,5’i kadardır. Bir ekstre döneminde limitin üzerinde yapılan harcamalardan ilave UçuşPuan kazanımı olmayacaktır. ING Pegasus Plus Kart anlaşmalı işyerlerinde bonus toplar ve taksit yapar. ING Pegasus Plus Kart' a SMS ile de başvurulabilmektedir. Hemen başvurmak için PGS yazıp boşluk bırakarak TC Kimlik Numaranızı 2205'e göndermeniz yeterli. ÖRN: PGS 12345678910. Kredi kartları E-Ticaret ve Mail Order işlemlerine açık olarak gönderilmekte olup, müşteri ister ise 0850 222 0 600’ü arayarak bu işlemler için kullanıma kapatabilir.

ING Bank Bonus Kredi Kartı Başvuru ve Kart Özellikleri

Kazandığınız bonuslar ile anında bedava alışveriş yapabilir ya da biriktirip daha sonraki alışverişlerinizi bedavaya getirebilirsiniz. Bonus kazandıkça daha çok kazandıracak ING Bonus Plus Card ve ING Bonus Premium Card'a terfi etme imkanı yakalayabilirsiniz. ING Bonus +destek ile ihtiyaç duyduğunuz anlarda asistans hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Acil sağlık hizmetlerinden çilingire pek çok acil ihtiyacınızda ING Bonus Card ile ücretsiz hizmet alabilirsiniz.

ING Bank Nakit Kart Başvurusu ve Kart Özellikleri

Yurt içinde ve yurt dışında milyonlarca ATM'den günlük 1.000 TL’ye kadar nakit çekebilirsiniz. Yaygın hizmet ağı ile yurt çapında hizmet veren ING Bank ATM’lerinden; para çekme/yatırma, bakiye sorgulama, para transferleri, fon alımı gibi birçok bankacılık işlemini sıra beklemeden yapabilirsiniz. Üzerinizde nakit para taşımak yerine yurt içinde ve yurt dışında alışverişlerinizde kullanabilirsiniz. Destek Hesap tanımlatıp, hesabınızda para olmasa bile alışveriş yapabilir veya para çekebilirsiniz. Dilerseniz eşinize, çocuklarınıza ve tüm sevdiklerinize, hesabınıza bağlı bir ek kart verebilirsiniz.

Etiketler: ing bank kredi kartı başvurusu, ing bank kredi kartı başvuru sonucu sorgulama, ing bank kredi kartı sms başvuru

Yorumlar


 1. Burada bir kredi mali sorun olanlar ve onların hayatında mali yükselme isteyenler için bir fırsat gerekiyor mu, biz vermek
  çok makul bir faiz oranı kredi, finansal stres milleti yardım etmek kredi borç kredi, işletme kredisi, tıbbi kredi, ev kredisi, öğrenci kredi vb her türlü veriyoruz.

  mali yardım için e-posta ile bize bugün: robertgriffinloanfunds@outlook.com

  Saygılarımla

  YanıtlaSil
 2. İyi haber, ben ankara'dan Mehtap Bayraktar'ım. Bir krediye ihtiyacınız var mı? Bugün Uygula Mehtapbay244@GMAIL.COM adresinden
  Tek güvenilir şirketten hızlı ve güvenli krediler alın, Bireylere ve işletme sahiplerine geniş finansal yelpazede finansal hizmetler sunmaktayız. 1 ila 30 yıl arasındaki dönemde% 3'lük çok düşük bir oranda 5.000 $ 'dan 2.000.000 $' a kadar kredi vermekteyiz. Bugün e-posta ile bize ulaşın: mehtapbay244@gmail.com veya (mehtapbay244@gmail.com)
  Web sitesi: mehtapkredisi.wordpress.com

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Bu blogdaki popüler yayınlar

Enpara İnternet Şubesi Giriş 2017 Yılı

2016 Maaşa Göre Kredi Kartı Limitleri

ICBC Bank Kredi Başvurusu Ve Başvuru Sorgulama

Hiç Kredi Kartı Kullanmadım Kredi Çekebilir Miyim ?

Burgan Bank Kredi Faiz Hesaplama Ve Güncel Faiz Oranları

Ölen Kişinin Kredi ve Kredi Kartı Borcu Ne Olur

18 Yaşındayım Kredi Çekebilirmiyim ?

Garanti Bankası Kartsız Atm'den Para Çekme

T-Bank Kredi Başvurusu Ve Başvuru Sorgulama

Faizsiz Konut Kredisi Veren Bankalar 2017 Yılı